Czołówka dwóch osobówek. Pięć osób w szpitalu (ZDJĘCIA)

POWIAT JASIELSKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Osieku Jasielskim. Na drodze powiatowej relacji Osiek Jasielski-Świerchowa czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Pięć osób z obrażeniami trafiło do jasielskiego szpitala.

Wczoraj po godzinie 11, na drodze powiatowej w Osieku Jasielskim czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Interweniujący policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym seatem, 24-letni mieszkaniec powiatu gorlickiego podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z przeciwka fordowi, doprowadzając do zderzenia pojazdów.

W wyniku tego zdarzenia kierujący pojazdami oraz trzej pasażerowie zostali przewiezieni karetkami pogotowia do jasielskiego szpitala. Na szczęście doznane obrażenia nie zagrażają ich życiu. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wraz z technikiem kryminalistyki wykonali oględziny miejsca zdarzenia i sporządzili dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą podczas prowadzonego postępowania.

pw

źródło: KPP Jasło

25-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)