Charytatywny koncert ” Dla Sebastiana”

KROSNO / PODKARPACIE. Restauracja Parkowa 7 zaprasza na kolejny koncert dla Sebastiana Gałuszki chorego na chorobę Parkinsona. Wydarzenie odbędzie się w piątek 22 września. Sebastian Gałuszka jest od wielu lat chory na Parkinsona. Bastek jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale Filologia Polska, po za tym jest również świetnym matematykiem i informatykiem. Niemniej bardzo trudno mu przekonać potencjalnych pracodawców do swoich umiejętności. Cykl charytatywnych koncertów „Dla Sebastiana”, ma na celu zwrócenie uwagi na jego trudną sytuację. Każdego roku przyjaciele Bastka organizują dla niego koncerty, w trakcie których zbierane są środki finansowe na lekarstwa i rehabilitację.

W piątek 22 września w Restauracji Parkowa 7 odbędą się następujące występy:

And The Wolves Began To Howl – to zespół z Sanoka, poruszający się w klimacie Acoustic unplugged indie rock. Oficjalny klip zespołu And The Wolves Began To Howl.

OSP BRONX – zespół z Krosna, którego nie trzeba przedstawiać. W szeregach formacji występują: Andrzej Boczar, Paweł Ungeheuer oraz Wojtek Inglot. Oficjalny klip OSP BRONX.

Źródło: krosno.pl

20-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)