BRZOZÓW: Makabryczne znalezisko. Rozkładające się zwłoki mężczyzny wisiały na drzewie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowska policja odebrała zgłoszenie o odnalezieniu zwłok mężczyzny przy ulicy Jakla Wielka w Brzozowie. Decyzją prokuratora dzisiaj zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Jak informuje asp. Małgorzata Serafin z brzozowskiej komendy, o sytuacji poinformowano funkcjonariuszy telefonicznie. Zwłoki wiszące na drzewie były w stadium daleko posuniętego rozkładu. Najprawdopodobniej pozostawały tam nawet kilkanaście dni.

– Ustalono tożsamość mężczyzny. To 65-latek z powiatu brzozowskiego – dodaje Małgorzata Serafin. – Brzozowska policja nie odnotowała zgłoszenia o zaginięciu tej osoby – precyzuje.

Na wskazane miejsce zostali skierowani policjanci. Wykonywali czynności  w niezbędnym zakresie. Materiały dotyczące sprawy przekazano do Prokuratury Rejonowej w Brzozowie. Decyzja prokuratora zwłoki zabezpieczono i dzisiaj zarządzono przeprowadzenie sekcji denata.

Clipboard01

19-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)