BIESZCZADY. Narkotyki w sreberku? 19-latek twierdził, że to koperek!

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z Ustrzyk interweniowali wobec dwóch 19-latków. Jeden z nich jest podejrzany o posiadanie substancji zabronionych. Młody mężczyzna zapewniał funkcjonariuszy, że w srebrnym zawiniątku, które znaleźli jest koperek.

Policjanci podejrzewali, że jeden z mieszkańców powiatu bieszczadzkiego może posiadać narkotyki. W poniedziałek, w Ustrzykach Dolnych funkcjonariusze zauważyli 19-latka, który wspólnie z kolegą siedział w samochodzie. Postanowili wylegitymować obu mężczyzn. W trakcie wykonywanych czynności w schowku auta znaleźli srebrne zawiniątko. Jeden z mężczyzn miał twierdzić, że jest to koperek. Obydwaj zostali zatrzymani przez policjantów, a następnie przesłuchani.

Zabezpieczone substancje trafią teraz do badań. Wtedy okaże się, czy są to środki odurzające. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne


zdjęcie poglądowe / archiwum KWP Rzeszów

15-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)