BIESZCZADY: 59-latek utonął w Jeziorze Solińskim

BIESZCZADY. 59-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego utonął w Jeziorze Solińskim. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej życia mężczyzny nie udało się uratować.

W piątek po godz. 17, policjanci odebrali sygnał, że w miejscowości Solina – Jawor nad Jeziorem Solińskim, najprawdopodobniej utonął mężczyzna. Funkcjonariusze ustalili, że 59-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego w pewnym momencie oddalił się od grupy osób, z którymi przebywał i poszedł w kierunku jeziora. Zaniepokojeni nieobecnością znajomego, zaczęli go szukać. Na brzegu znajdowała się odzież należącą do mężczyzny.

Funkcjonariusze podjęli czynności mające na celu odnalezienie mężczyzny. Na miejscu pracował patrol motorowodny z komendy policji w Lesku, płetwonurkowie ze straży pożarnej oraz Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Mężczyznę wydobyto z wody, jednak mimo podjętej akcji reanimacyjnej jego życia nie udało się uratować.

Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny jego śmierci.

źródło: KWP

09-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)