BENIAMINEK: Piłkarskie święto pod balonem! Rywalizacja, medale i efektowny pokaz trików (VIDEO)

BENIAMINEK: Piłkarskie święto pod balonem! Rywalizacja, medale i efektowny pokaz trików (VIDEO)

KROSNO / PODKARPACIE. Efektowne bramki, świetne interwencje bramkarzy, mnóstwo walki na każdym centymetrze boiska. W Hali Krosno rozegrano Puchar Beniaminek Kids Ligi. W zawodach wzięło udział 26 drużyn, łącznie 260 młodych piłkarzy, podzielonych na trzy grupy wiekowe. Sportowej rywalizacji przyglądali się rodzice, którzy razem ze swoimi pociechami przeżywali ogromne emocje.

Zwieńczeniem rywalizacji były mecze finałowe. W kategorii do lat 8 o zwycięstwie decydowały rzuty karne. Nie mniej emocji było w kategoriach wyższych, do lat 10 i 12.

Na koniec, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Najlepsi okazałe puchary ufundowane przez posła Piotra Babinetza. Wisienką na torcie był występ Dawida Krzyżowskiego, mistrza Polski i ćwierćfinalisty mistrzostw świata w Brazylii w piłkarskim freestyle’u.

Wkrótce szczegółowe wyniki turnieju.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Fantastyczny występ mistrza Polski w piłkarskim freestyle’u! Efektowny pokaz na zakończenie Beniaminek Kids Ligi (VIDEO)

06-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)