Akcja “Bezpieczne wakacje” w krośnieńskich szkołach (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. O tym jak bezpiecznie spędzić wolny czas, jak zachować się na drodze, aby nie stwarzać zagrożenia, opowiadali policjanci uczniom Miejskiego Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Krośnie. Spotkanie odbyło się w poniedziałek.

Krośnieńscy policjanci spotkali się w poniedziałek z uczniami Szkoły Podstawowej nr 14 oraz Gimnazjum nr 3 w Krośnie.

Zajęcia profilaktyczno-edukacyjne realizowali dzielnicowi: osiedla ks. Bronisława Markiewicza sierż. sztab. Maciej Rajnik oraz dzielnicy Krościenko Niżne mł. asp. Izabela Guzik, a także asp. sztab. Jerzy Barczentewicz z Zespołu ds. Profilaktyki  Społecznej, Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Podczas spotkania funkcjonariusze m.in. poruszyli temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ze szczególnym uwzględnieniem podstawowych zasad bezpieczeństwa, do jakich powinni stosować się piesi. Poinstruowali, jak się zachować z kontakcie z obcą osobą. Zwrócili również uwagę na odpowiedzialność prawną nieletnich.

Przedsięwzięcie wpisuje się w program „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Źródło: KMP Krosno

14-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)