9-latka ranna po zderzeniu na skrzyżowaniu w Krośnie (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na jednym z krośnieńskich skrzyżowań. Osobowy peugeot zderzył się z renaultem. Do szpitala trafiła kierująca renaultem i podróżująca z nią 9-letnia dziewczynka.
Do zdarzenia doszło w środę rano na skrzyżowaniu ulicy Konopnickiej i Mostowej w Krośnie. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 49-letnia kierująca peugeotem zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się renaultem. Obrażenia odniosła 36-letnia kierująca renaultem oraz podróżująca z nią 9-letnia dziewczynka. Poszkodowane zostały przetransportowane do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia, jakich doznały nie zagrażają ich życiu. 49-letnia kierująca peugeotem nie ucierpiała w zdarzeniu. Uczestnicy byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

źródło: KMP Krosno

21-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)