25 – lecie Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Iwoniczu-Zdroju (ZDJĘCIA, RETRANSMISJA)

IWONICZ ZDRÓJ / PODKARPACIE. 7 listopada br. w Kinie Wczasowicz odbyła się uroczystość 25 – lecia Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Iwoniczu-Zdroju. Podstawowym zadaniem Centrum jest realizowanie zadań KRUS w zakresie rehabilitacji leczniczej oraz promocja zdrowia. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji video oraz galerii zdjęć.

Centrum Rehabilitacji Rolników w Iwoniczu-Zdroju jest obiektem przyjmującym pacjentów przez cały rok, organizującym turnusy rehabilitacyjne i wczasy lecznicze. Specjalizującym się w rehabilitacji schorzeń narządu ruchu, a więc schorzeń z zakresu ortopedii, reumatologii, neurologii oraz w leczeniu schorzeń układu oddechowego. Ośrodek w Iwoniczu Zdroju ma bardzo dobrą renomę w Polsce i pacjenci chętnie korzystają z jego usług.

Podczas uroczystości – Dyrektor Centrum Ewa Stachowicz – odbierała gratulacje od przedstawicieli władz województwa podkarpackiego i samorządowców na czele z Wicemarszałkiem Lucjanem Kuźniarem, radną wojewódzką Joanną Brill, Starostą Krośnieńskim Janem Juszczakiem, Burmistrzem Gminy Iwonicz Zdrój Witoldem Kocajem.

Pracownicy CRR KRUS w Iwoniczu Zdroju otrzymali od władz centralnych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, reprezentowanych przez Prezesa Adama Sekścińskiego, okolicznościowe odznaczenia i upominki. Na zakończenie swój program artystyczny przedstawiło Studio Piosenki SWING z krośnieńskiego RCKP.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA RETRANSMISJI VIDEO:

GALERIA ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI:

08-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)