15 maja VI Bieg Sokoła. Trwają zapisy (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu do udziału w VI Biegu Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Impreza odbędzie się 15 maja 2018 roku (wtorek) na terenie Kampusu Politechnicznego PWSZ w Krośnie (Suchodół). Start o godz. 17.00, biuro zawodów czynne w godzinach 14.30 – 16.30.  Dystans biegu wynosi 5 km.

Bieg Sokoła organizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie oraz Klub Uczelniany AZS PWSZ w Krośnie cieszy się coraz większą popularnością zarówno w środowisku akademickim, jak i pasjonatów biegania. W tegorocznej edycji biegu swój udział zapowiedzieli: Prorektor ds. rozwoju prof. nadzw. dr hab. Zbigniew Barabasz, Prorektor ds. Studiów dr Dominik Wróbel, dyrektorzy instytutów,  kierownicy zakładów, pracownicy dydaktyczni i administracyjni, studenci, absolwenci PWSZ w Krośnie oraz przyjaciele uczelni z całej Polski.

W poprzedniej edycji biegu udział wzięło ponad 340 osób. Mamy nadzieję, że w tym roku pobijemy rekord frekwencji. Do dnia dzisiejszego do udziału zapisało się ponad 100 osób, a numerów startowych ubywa z każdym dniem.

Podczas uroczystej dekoracji zwycięzców biegu wręczone zostaną pamiątkowe statuetki w kilku kategoriach oraz rozlosowane nagrody niespodzianki wśród uczestników biegu.

Do udziału w biegu można zapisać się drogą elektroniczną do 8 maja 2018 roku, oraz wpłacając 10 zł wpisowego. Każdy zgłoszony w terminie otrzyma podczas weryfikacji pakiet startowy z pamiątkową koszulką okolicznościową.  Istnieje również możliwość zapisania się do udziału w dniu zawodów (wpisowe 30 zł).

Dołącz do Nas – chodź, biegnij, pokonaj piątkę razem z nami!

źródło: oficjalna strona miasta Krosna

07-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)