Zostali zatrzymani do kontroli drogowej. Mieli amfetaminę

KROSNO / PODKARPACIE. Dwaj mieszkańcy Leska odpowiedzą na posiadanie narkotyków. Policjanci, podczas kontroli drogowej, znaleźli przy nich amfetaminę. Mężczyźni zostali już przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi im do trzech lat wiezienia.

W piątek około godz. 23, na ul. Sienkiewicza w Krośnie, policjanci zatrzymali do kontroli opla vectrę, którego kierujący nie zastosował się do znaku „zakaz ruchu”. Pojazdem podróżowało trzech mieszkańców Leska. Mężczyźni zachowywali się nerwowo. Podczas szczegółowej kontroli okazało się, że dwóch z nich posiada zabronione substancje.

21-letni kierowca opla miał przy sobie 34 gramy amfetaminy, a jego 29-letni pasażer blisko 50 gramów tego samego narkotyku. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo podejrzanym grozi do trzech lat więzienia.

Trzeci z podróżujących oplem nie posiadał przy sobie żadnych zabronionych substancji i po wylegitymowaniu został zwolniony.

po31

fot: archiwum KPP Jasło

 

Źródło: KMP Krosno

08-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)