Zderzenie trzech osobówek w Miejscu Piastowym. 77-letni kierowca stracił prawo jazdy (ZDJĘCIA)

MIEJSCE PIASTOWE / PODKARPACIE. Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną zdarzenia drogowego w Miejscu Piastowym. Dwie osoby trafiły do krośnieńskiego szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

Wczoraj po godz. 12, na skrzyżowaniu ulicy Dukielskiej, Cmentarnej i Dworskiej w Miejscu Piastowym zderzyły się trzy pojazdy. Policjanci wyjaśniający okoliczności tego zdarzenia wstępnie ustalili, że 77-letni kierujący volkswagenem polo, jadąc ulicą Cmentarną zignorował znak „stop” i zderzył się z volkswagenem bora. Siłą uderzenia samochody zostały zepchnięte na dostawczego citroena, który po przeciwnej stronie skrzyżowania oczekiwał na bezpieczne włączenie się do ruchu.

Kierujący osobówkami odnieśli obrażenia i zostali przetransportowani do krośnieńskiego szpitala. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Ze względu na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, 77-letniemu kierowcy polo zatrzymano prawo jazdy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

źródło: KMP Krosno

05-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)