REKLAMA

Zderzenie trzech osobówek w Miejscu Piastowym. 77-letni kierowca stracił prawo jazdy (ZDJĘCIA)

MIEJSCE PIASTOWE / PODKARPACIE. Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną zdarzenia drogowego w Miejscu Piastowym. Dwie osoby trafiły do krośnieńskiego szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

Wczoraj po godz. 12, na skrzyżowaniu ulicy Dukielskiej, Cmentarnej i Dworskiej w Miejscu Piastowym zderzyły się trzy pojazdy. Policjanci wyjaśniający okoliczności tego zdarzenia wstępnie ustalili, że 77-letni kierujący volkswagenem polo, jadąc ulicą Cmentarną zignorował znak „stop” i zderzył się z volkswagenem bora. Siłą uderzenia samochody zostały zepchnięte na dostawczego citroena, który po przeciwnej stronie skrzyżowania oczekiwał na bezpieczne włączenie się do ruchu.

Kierujący osobówkami odnieśli obrażenia i zostali przetransportowani do krośnieńskiego szpitala. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Ze względu na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, 77-letniemu kierowcy polo zatrzymano prawo jazdy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

źródło: KMP Krosno

05-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline