REKLAMA

Zderzenie motocyklisty z ciężarówką. Dwie osoby w szpitalu (ZDJĘCIA)

Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej nr 993 w Starym Żmigrodzie. Około południa, samochód ciężarowy zderzył się z motocyklem. Motocyklista oraz jego pasażerka z obrażeniami zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala.

Dzisiaj po godz. 12, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem motocykla i samochodu ciężarowego, na drodze wojewódzkiej nr 993 w Starym Żmigrodzie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarowym manem, 59-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród, jadąc w kierunku Nowego Żmigrodu, podczas skręcania w lewo, zajechał drogę jadącemu w kierunku Dukli motocykliście. W wyniku zderzenia pojazdów 33-letni motocyklista oraz 28-letnia pasażerka z obrażeniami zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Ruch na drodze wojewódzkiej odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 15.

KPP Jasło

12-07-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.