Zderzenie fiata z bmw. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala (ZDJĘCIA)

KROSNO. Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia fiata z bmw, na jednym z krośnieńskich skrzyżowań. Jeden z uczestników odniósł obrażenia i został przetransportowany do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

303-233683

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 6, na skrzyżowaniu ulicy Bohaterów Westerplatte i Sikorskiego w Krośnie. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 56-letni kierujący fiatem, skręcając w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym bmw.

Do szpitala został przewieziony siedzący za kierownicą fiata mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Obrażenia, jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności zdarzenia.

W związku z trudnymi warunkami panującymi na drogach regionu, apelujemy o ostrożność.

303-233684

303-233682

źródło: KMP Krosno


ZOBACZ RÓWNIEŻ:  Prof. dr hab. Paweł Soroka odpowiada na pytanie Mirandy Piłaszewicz: Czy moje pokolenie spędzi życie w zimnie, ciemnościach i bez dostępu do internetu?

tvPolska

22-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)