REKLAMA

Zderzenie cysterny z ciężarówką przewożąca drewno (ZDJĘCIA)

W poniedziałek w Moderówce zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Drewniane bale, które zsunęły się z naczepy, zablokowały drogę nr 28 na kilka godzin. Policjanci zorganizowali objazdy. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Do kolizji doszło po godz.16, na odcinku drogi krajowej nr 28 w Moderówce. Policjanci ustalili, że 24-letni kierujący ciężarowym volvo, podczas zbliżania się do przejazdu kolejowego, wykonał manewr hamowania, w wyniku czego naczepa jego samochodu uderzyła w jadącą w przeciwnym kierunku ciężarową cysternę. Na skutek zderzenia, naczepa volvo wywróciła się, a jezdnia została zablokowana przez drewniane bale.

W zderzeniu nikt nie ucierpiał. Kierujący byli trzeźwi. Przez blisko 5 godzin, odcinek drogi krajowej nr 28 w Moderówce, był całkowicie zablokowany. Policjanci wyznaczyli objazdy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, 24-latek odpowie przed sądem.

SONY DSC

Obraz 1 z 4

SONY DSC

KMP Krosno

06-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline