Zapraszamy na wydarzenie lotnicze SKRZYDŁA PODKARPACIA

KORCZYNA / PODKARPACIE. Stowarzyszenie Życiowa Przestrzeń oraz Centrum Konferencyjno-Bankietowe Szklane Lniane w Korczynie serdecznie zapraszają na wydarzenie lotnicze „SKRZYDŁA PODKARPACIA”.

Już 1 października w „Szklane Lniane” w Korczynie, na wszystkich pasjonatów lotnictwa i nie tylko, czekać będzie wiele atrakcji w tym:

  • ciekawe prelekcje ekspertów o zróżnicowanej tematyce lotniczej;
  • prezentacja rekonstruktorów;
  • wystawy prac i zdjęć o tematyce lotniczej;
  • symulatory lotu;
  • strefy edukacyjno-warsztatowe;

Przy sprzyjających warunkach pogodowych, będzie można podziwiać także ultralekki samolot SAMBA czy szybowiec.

„SKRZYDŁA PODKARPACIA” to wydarzenie przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą spędzić niedzielne popołudnie w lotniczym klimacie, pogłębiając swoją wiedzę o tematykę lotniczą, wyrażoną także w aspekcie historycznym.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Start godz. 14.00.

 

„Wieczory z Niepodległą” to cykl spotkań tematycznych, związanych z tematem niepodległościowym. Odbywać się one będą w Restauracji KLIMAT w Iwoniczu-Zdroju oraz w Centrum Konferencyjno-Bankietowym Szklane Lniane w Korczynie. Skierowane są zarówno do mieszkańców Regionu, jak również gości przybywających w miejscowościach uzdrowiskowych, takich jak Iwonicz-Zdrój i Rymanów-Zdrój. Każde ze spotkań będzie poświęcone zróżnicowanej tematyce. Podczas każdego z wydarzeń będzie można spotkać się z wyjątkowymi osobistościami, wybitnymi znawcami historii, militariów czy sztuki.

Projekt „Wieczory z Niepodległą” jest dofinansowany ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

materiały nadesłane

18-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)