REKLAMA

KROSNO: Zapisy do III edycji “Beniaminek Kids Ligi”

KROSNO / PODKARPACIE. Nowoczesna Hala Krosno  już po raz trzeci będzie gospodarzem turnieju Beniaminek Kids Liga. Z edycji na edycję turniej nabiera coraz większego rozmachu stając się największą tego typu imprezą w regionie. Grad bramek, emocje i wspaniałe nagrody przyciągają na nowoczesny obiekt całe rodziny. A dla zwycięzcy nagroda niespodzianka wyjazd do Warszawy na mecz Legii i zwiedzanie Stolicy!


Turniej skierowany jest do wszystkich dzieci. W przeciwieństwie do innych tego tupu  imprez, Beniaminek Kids Liga daje możliwość rywalizacji dzieciom średnio zaawansowanym, a nawet początkującym. Oprócz dzieci zrzeszonych w klubach sportowych w turnieju udział biorą drużyny osiedlowe, szkolne  parafialne, harcerskie i inne – mówi Artur Urbanek, trener Beniaminka Krosno. Formuła rozgrywek nie wyklucza słabszych drużyn na samym początku.. Każdy z uczestników turnieju otrzymuje pamiątkowy medal a finaliści zdobywają główne nagrody. Beniaminek Kids Liga to przede wszystkim świetna zabawa! – dodaje.

W dwóch poprzednich edycjach uczestniczyło 47 drużyn. Na murawie w “Hali Krosno” zagrało ponad 500 dzieci. W sumie w rozgrywkach “Beniaminek Kids Ligi” rozegrano już ponad 800 spotkań.

Rozgrywki “Beniaminek Kids Ligi” odbywać się będą w czterech kategoriach wiekowych:

  • U-14: dzieci urodzone w 2004 roku i młodsze,
  • U-12: dzieci urodzone w 2006 roku i młodsze,
  • U-10: dzieci urodzone w 2008 roku i młodsze,
  • U-8: dzieci urodzone w 2010 roku i młodsze.

Zapisy trwają do 22 września. 1 października planowany jest start rozgrywek i pierwsze piłkarskie emocje!

Informacje dotyczące zapisów do III edycji “Beniaminek Kids Ligi znajdziecie również na www.beniaminek.org. Wszystkie mecze rozgrywane będą w “Hali Krosno” (Krosno, ul. Bohaterów Westerplatte 20) na boiskach ze sztuczną murawą najwyższej klasy Premier Turf SX60 posiadającą certyfikat FIFA 2 STAR.

Jedna z naszych drużyn pojedzie na mecz Legii Warszawa! 

Mamy dla Was świetną wiadomość! Wśród wszystkich drużyn, które wezmą udział w zbliżającej się edycji “Beniaminek Kids Ligi” wylosujemy jedną, która dzięki współpracy Beniaminka z firmą Profbud uda się do Warszawy, gdzie na żywo oglądnie mecz  w Lotto Ekstraklasie oraz zwiedzi stolicę i siedzibę naszego partnera PROFBUD.

źródło: UM Krosna

 

20-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline