REKLAMA

Zakątek Bajki w Rymanowie Zdroju już otwarty! (ZDJĘCIA)

W niedzielne czerwcowe popołudnie nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju został oficjalnie otwarty przez Burmistrza Gminy Rymanów Zakątek Bajki. Jest to wyjątkowe miejsce, do którego przywędrowały postacie z różnych bajek. Miejsce stworzone zostało głównie z myślą o najmłodszych. W Zakątku Bajki można usiąść i np. poczytać dzieciakom bajki, a postacie oraz rysunki z pewnością rozbudzą ich wyobraźnię.

Podczas otwarcia Burmistrz poczytał znane i lubiane bajki, dzieci  oraz dorośli dostali cukierasy, baloniki oraz przypinki z Krówką Zdrojówką, która firmuje Zakątek Bajki, a to dlatego, że wiele lat temu przyczyniła się ona do odkrycia źródeł wód mineralnych, dzięki którym powstało i rozwinęło się nasze Uzdrowisko. Obecnie Rymanów Zdrój nosi miano Podkarpackiej Stolicy Dzieci, dlatego bajkowi bohaterzy wybrali właśnie to miejsce.

Zapraszamy dzieci i dorosłych do odwiedzania Zakątka jak najczęściej oraz przypinania na barierce kłódek, na których można napisać tytuły swoich ulubionych bajek . Od Dobrej Wróżki wiemy, że wtedy spełni ona marzenia dzieci (i grzecznych dorosłych…)

Rysunek do Zakątka Bajki wykonała Karolina Kuzian z Posady Górnej, natomiast bajkowe postacie powstały w pracowni Andrzeja Wrzecionko z Iwli.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanej zabawy w tym wyjątkowym miejscu.

źródło: materiały nadesłane

27-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline