Zakątek Bajki w Rymanowie Zdroju już otwarty! (ZDJĘCIA)

W niedzielne czerwcowe popołudnie nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju został oficjalnie otwarty przez Burmistrza Gminy Rymanów Zakątek Bajki. Jest to wyjątkowe miejsce, do którego przywędrowały postacie z różnych bajek. Miejsce stworzone zostało głównie z myślą o najmłodszych. W Zakątku Bajki można usiąść i np. poczytać dzieciakom bajki, a postacie oraz rysunki z pewnością rozbudzą ich wyobraźnię.

Podczas otwarcia Burmistrz poczytał znane i lubiane bajki, dzieci  oraz dorośli dostali cukierasy, baloniki oraz przypinki z Krówką Zdrojówką, która firmuje Zakątek Bajki, a to dlatego, że wiele lat temu przyczyniła się ona do odkrycia źródeł wód mineralnych, dzięki którym powstało i rozwinęło się nasze Uzdrowisko. Obecnie Rymanów Zdrój nosi miano Podkarpackiej Stolicy Dzieci, dlatego bajkowi bohaterzy wybrali właśnie to miejsce.

Zapraszamy dzieci i dorosłych do odwiedzania Zakątka jak najczęściej oraz przypinania na barierce kłódek, na których można napisać tytuły swoich ulubionych bajek . Od Dobrej Wróżki wiemy, że wtedy spełni ona marzenia dzieci (i grzecznych dorosłych…)

Rysunek do Zakątka Bajki wykonała Karolina Kuzian z Posady Górnej, natomiast bajkowe postacie powstały w pracowni Andrzeja Wrzecionko z Iwli.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanej zabawy w tym wyjątkowym miejscu.

źródło: materiały nadesłane

27-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline