REKLAMA

Z OSTATNIEJ CHWILI: Śmiertelny wypadek w Kołaczycach

KOŁACZYCE / POWIAT JASIELSKI. Jedna osoba zginęła w wypadku, do jakiego doszło dziś rano w Kołaczycach. – Na ulicy Burmistrza Wiejowskiego (w okolicach stacji Orlen) zderzył się samochód osobowego z ciężarowym. Droga jest całkowicie zablokowana – poinformowała OSP Kołaczyce. Więcej informacji wkrótce.

Jak poinformował dyżurny Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie w Kołaczycach doszło do czołowego zdarzenia samochodu ciężarowego marki renault z osobowym nissanem. Kierowca nissana, 45-letni mieszkaniec Brzostku, mimo reanimacji, zmarł. Do zdarzenia doszło przed godziną 6. Droga była zablokowana. Policja kierowała na objazdy.

MZ
Fot. Wojtek Zatwarnicki

15-03-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

szkoda renault2018-03-15 21:18:28
0 0
mistrz z wiochy specjalista od jazdy pod prąd,prawko robił w Bangla Dash gdzie jest ruch lewostronny,na starym ruplu,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCE RENAULT! ,REMIS !!mistrz nauczył się jeździć pod prąd! Teraz umie! już nie uszkodzi żadnej renówki to jest świetna wiadomość !! 2 ruple rozbebeszone!!zrobiło się bezpieczniej!!