Wypadek w Haczowie. Młoda kobieta uderzyła w betonowy przepust (ZDJĘCIA)

HACZÓW / PODKARPACIE. Kilka dni temu w Haczowie doszło do groźnego wypadku drogowego. Jak relacjonują strażacy z OSP KSRG Haczów, w wyniku poślizgu młoda kobieta straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w betonowy przepust. Kierująca trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w pierwszych dniach maja.

O godzinie 17:00 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego, który miał miejsce nieopodal granicy z Iskrzynią. W wyniku poślizgu młoda kobieta straciła panowanie nad pojazdem, po czym uderzyła w betonowy przepust przydrożny. Przybyli strażacy z naszej jednostki zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz udzielili poszkodowanej kobiecie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po niedługim czasie na miejscu pojawili się również strażacy z PSP Brzozów oraz ratownicy pogotowia ratunkowego, którzy przejęli opiekę nad poszkodowaną. Nasze działania trwały około godzinę czasu. Na czas prowadzonych droga pozostawała zamknięta. Objazd został wytyczony przez “zapłocie” – relacjonują przebieg interwencji strażacy z OSP KSRG Haczów.

Siły i środki:

– OSP KSRG Haczów (GCBA 3,5/35 Mercedes Benz-Atego, GLM 8 Ford Transit) – PSP JRG Brzozów (GCBA 5,4/32 MAN TGM 18.320) – karetka ZPR – policja

źródło: fb/ospksrghaczow

07-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)