REKLAMA

Wydarzenia - 9 February 2018

Artystyczne ferie zimowe w RCKP (PROGRAM)

KROSNO / PODKARPACIE. Regionalne Centrum Kultur Pogranicza zaprasza do udziału w Artystycznych Feriach Zimowych. Wiele i niewiele mówiące nazwy zajęć niech uruchomią wyobraźnię dzieci i młodzieży jeszcze przed rozpoczęciem ferii. Błogie, ale twórcze lenistwo czas zacząć! Publikujemy program ferii w RCKP.

Data: 29/01/2018 - 11/02/2018 | Miejsce: Krosno | Zobacz więcej ...

Projekt Pamięć. Kalman, chłopiec, którego nie ma. Wystawa w Muzeum Podkarpackim (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Niezwykła wystawa, opowiadająca za pomocą obrazów, zdjęć oraz filmu historię żydowskiej rodziny, mieszkającej przed wojną w Polsce. Jest ona próbą odzyskania tego, co zostało zniszczone – życia małego chłopca, Kalmana, który wskutek wojny został na zawsze oddzielony od swojej rodziny. Jego krewna, artystka Roz Jacobs, opowiada historię Kalmana oraz maluje serię jego […]

Data: 01/02/2018 - 28/02/2018 | Miejsce: Muzeum Podkarpacie w Krośnie | Zobacz więcej ...

Muzyka baroku i klasyków wiedeńskich w Muzeum Podkarpackim

KROSNO / PODKARPACIE. Muzeum Podkarpackie w Krośnie zaprasza na koncert PLEYEL IS THE BEST w ramach XIII Międzynarodowego Forum Pianistycznego “Bieszczady bez granic”. W programie muzyka baroku i klasyków wiedeńskich pod kier. prof. Urszuli Bartkiewicz. Koncert odbędzie się w piątek, 9 lutego o godz. 11.00.

Data: 09/02/2018 | Miejsce: Muzeum Podkarpacie w Krośnie | Zobacz więcej ...

Powered by Events Manager