WOŚP: Ponad 120 tys. zł na koncie krośnieńskiego sztabu! “Ostateczna kwota będzie dużą niespodzianką. Pobijemy rekord!”

KROSNO / PODKARPACIE. Na koncie krośnieńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już 122 tys. zł! – To jeszcze nie koniec – czytamy na profilu sztabu w serwisie Facebook.com. Wciąż trwają bowiem aukcję, z których dochód również zasili tegoroczną zbiórkę. Przypomnijmy, że podczas 26. finału WOŚP pieniądze pomogą wyrównać szanse w leczeniu noworodków.

W ramach 26. finału WOŚP, w Krośnie odbyło się wiele ciekawych wydarzeń. Zaczęło się od efektownego maratonu zumby. Były aukcje dzieł sztuki, warsztaty bębniarskie, games room, wośpowa rehabilitacja, bieg “policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”, mix sportowo-rekreacyjny “dzieci dzieciom”, orkiestra na czterech kółkach, orkiestra z grupą spadochronową Reaktor 24, kiermasz z sercem, orkiestra na lodzie, pływająca orkiestra w rytm muzyki niebywałej, orkiestra bębniarska w VIVO, bajkowy rodzinny bal karnawałowy, moto orkiestra, orkiestra w balonie, orkiestra na rynku oraz akcja zbieramy drobniaki.

Po raz pierwszy, datki można było wrzucać do rozlokowanych w 12 miejscach Skarbon Stacjonarnych WOŚP.

O godzinie 10:00 sztab WOŚP podał, że na w Krośnie zebrano 122 tys. zł!

Na pewno nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Aukcje wciąż trwają. Już wiemy, że pobijemy zeszłoroczny rekord, który wynosi 153 tys. zł. Myślę, że ostateczna kwota będzie dużą niespodzianką – mówi na gorąco Anna Dubiel, szefowa krośnieńskiego sztabu WOŚP. – Oczywiście zmęczenie jest ogromne, straciłam głos, ale naprawdę było warto! Jestem szczęśliwa. Chciałabym podziękować wszystkim dobrym aniołom bez względu na płeć i wiek. To sukces wszystkich wolontariuszy, darczyńców i wszystkich osób dobrego serca.

autor: Magdalena Tomkiewicz/PPSAK

Do zakończenia niektórych aukcji pozostało zaledwie kilka godzin. Wciąż można jeszcze stać się właścicielem między innymi: żuka A11B, vouchera na lot balonem, vouchera na 20 wejść na krytą pływalnię, kalendarza z autografem Jurka Owsiaka, karty telefonicznej również z autografem, unikatowych szklanych bombek, unikatowego 11-kilogramowego mikołaja z czekolady czy choćby szklanych ptaszków. Ostatnia z aukcji kończy się za 5 dni.

grafiki: Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

15-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)