Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Zderzył się z dwoma samochodami (ZOBACZ VIDEO)

Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Zderzył się z dwoma samochodami (ZOBACZ VIDEO)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Kamera monitoringu miejskiego zarejestrowała niebezpieczne zdarzenie drogowe – mężczyzna jadący rowerem wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle. Na szczęście nie doszło do tragedii. Policjanci apelują o ostrożność!

Do zdarzenia doszło w piątek na skrzyżowaniu w Ustrzykach Dolnych. Rowerzysta jadący od strony rynku zignorował czerwone światło na sygnalizatorze i wjechał na skrzyżowanie, niemal wprost pod koła jadącego pojazdu. Na szczęście nie doszło do tragedii. Mężczyzna upadł na jezdnię.

Rowerzystą okazał się mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego, a do sytuacji doszło z powodu awarii linki hamulca w rowerze.

Policjanci apelują do rowerzystów o sprawdzanie stanu technicznego rowerów – zadbajmy, aby użytkowanie jednośladu było bezpieczne. Apelujemy również do kierowców – zawsze zachowujmy czujność, zwłaszcza w okolicy skrzyżowań czy przejść dla pieszych.


Screen z filmu / KPP Ustrzyki Dolne

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

04-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)