REKLAMA
TOMASZ PORĘBA GRZEGORZ BRAUN BOGDAN RZONCA

Warsztaty dla nauczycieli. “Nowatorskie formy doradztwa zawodowego i edukacji ekonomicznej”

KROSNO / PODKARPACIE. Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie, Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości wraz z Narodowym Bankiem Polskim i Fundacją Warszawski Instytut Bankowości zapraszają nauczycieli szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych do wzięcia udziału w programie “Ekonomia na co dzień”. Program oferuje bezpłatny pakiet materiałów dydaktycznych do realizacji zajęć z doradztwa zawodowego i edukacji finansowej.

Warsztaty organizowane są w ramach sieci przedsiębiorczych nauczycieli pt: „Nowatorskie formy doradztwa zawodowego i edukacji ekonomicznej”.

Warsztaty odbędą się 20 lutego 2018 r. w godzinach 14.00 – 18.00 w PCEN Oddział w Krośnie ul. Grodzka 45b.

Program skierowany jest zarówno do doradców zawodowych, jak i wychowawców klas oraz nauczycieli innych przedmiotów, którzy zobowiązani są realizować wewnątrzszkolny system doradztwa zawodowego.

Nauczyciele, którzy zdecydują się na realizację programu, mogą bezpłatnie:

– uczestniczyć w warsztatach doskonalących;
– otrzymać materiały dydaktyczne: przewodnik „Ekonomiczne inspiracje”: scenariusze zajęć wraz z kartami pracy dla ucznia, gry dydaktyczne, filmy, dostęp do materiałów cyfrowych zamieszczonych na platformie Fundacji;
– korzystać z konsultacji z trenerami programu.

Uczniowie mogą brać udział w ogólnopolskim konkursie Potyczki Ekonomiczne, oraz w konkursach internetowych związanych z realizacją programu.

Wypełniony formularz zgłoszenia do programu prosimy oddać trenerowi na warsztatach, a zgłoszenie na warsztaty prosimy przesłać elektronicznie do 15 lutego 2018 r.

Informacje potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu otrzymacie Państwo elektronicznie w dniu 16 lutego 2018 r.

źródło: Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie

foto: pixabay.com

25-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.