REKLAMA

W Krośnie odbyły się uroczystości 78. rocznicy Zbrodni Katyńskiej (ZDJĘCIA)

KROSNO: W czwartek w Krośnie odbyły się uroczystości 78. rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Uroczystości odbyły się pod pomnikiem Ofiar Katynia przy Starostwie Powiatowym w Krośnie. W obchodach wzięli udział komendanci krośnieńskiej Policji.

W czwartek przy Pomniku Katańskim znajdującym się obok siedziby Starostwa Powiatowego w Krośnie odbyły się uroczystości rocznicowe zbrodni katyńskiej. Po wspólnej modlitwie, wystąpieniach okolicznościowych, apelu pamięci i salwie honorowej odbyła się ceremonia składania kwiatów przez delegacje oddające cześć pomordowanym i tragicznie zmarłym. W części artystycznej wystąpili laureaci VIII Powiatowego Konkursu Polskiej Poezji Sybirackiej.

W obchodach wziął udział mł.insp. Leszek Buryła Komendant Miejski Policji w Krośnie, kom. Krzysztof Łopuszański I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie oraz nadkom. Joanna Kędra p.o.

Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie. Poczet sztandarowy tworzyli funkcjonariusze Wydziału Prewencji krośnieńskiej Policji: st.asp. Łukasz Fiałkowski, st.sierż. Przemysław Żurawski, oraz st.sierż. Marek Mikoś.

14-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.