W. Kosiniak-Kamysz w Rymanowie. “Zapraszam na rozmowę o »Uczciwej Polsce!«” (VIDEO)

W. Kosiniak-Kamysz w Rymanowie. “Zapraszam na rozmowę o »Uczciwej Polsce!«” (VIDEO)

RYMANÓW / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę 18 lutego, w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Rymanowie, odbędzie się spotkanie prezesa Polskiego Stronnictwa Ludowego z mieszkańcami gminy i całego regionu. Tematem przewodnim będzie pakiet projektów, którymi PSL chce zainteresować Polaków przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. Na spotkanie zaprasza Dariusz Sobieraj, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego z PSL oraz lider tego ugrupowania Władysław Kosiniak-Kamysz. – Zapraszam na rozmowę o “Uczciwej Polsce”. Między innymi o dziedziczeniu emerytury, o pracy, która się opłaca, o programie mieszkaniowym i demograficznym – mówi Władysław Kosiniak-Kamysz. Zapraszamy do obejrzenia zaproszenia na sobotnie spotkanie.

Zapraszam na rozmowę o “Uczciwej Polsce”. Między innymi o dziedziczeniu emerytury, o pracy, która się opłaca, o programie mieszkaniowym i demograficznym – mówi Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Lider PSL firmuje spotkanie, jako okazję na debatę o najważniejszych sprawach dla obecnych i przyszłych pokoleń. Nawiązuje do inicjatywy “Uczciwa Polska”, ogłoszonej niedawno przez ugrupowanie. – Uczciwa Polska to też rozmowa o przyszłości. O państwie uczciwym, opartym o wartości, zasady, opartym o wzajemny szacunek, solidarność i braterstwo. W kontrze do nieuczciwego państwa i nieuczciwości, z którą mamy dzisiaj do czynienia, my proponujemy uczciwą Polskę – dodaje prezes PSL.

Zapraszamy do obejrzenia zaproszenia na sobotnie spotkanie.


grafika poglądowa

video: materiały nadesłane

17-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)