REKLAMA

VIVO! Krosno prawie w pełni wynajęte – wielkie otwarcie 29 września (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Pod koniec trzeciego kwartału, a nie jak zakładano do tej pory – w czwartym kwartale, inwestor IMMOFINANZ otworzy krośnieńskie centrum handlowe VIVO! Oficjalna data rozpoczęcia działalności VIVO! została ustalona na 29 września. Nowy obiekt handlowy z łącznie około 70-cioma sklepami zaprezentuje mieszkańcom miasta i okolic najnowocześniejszą i kompleksową ofertę zakupową. Do grona najemców VIVO! dołączyły w ostatnim czasie takie marki jak Kubenz, Vision Express czy SWISS.

Kubenz sygnuje klasyczną kolekcję odzieży męskiej. Jest marką polską, z wieloletnimi tradycjami, skierowaną do mężczyzn ceniących sobie wygodę i jakość w codziennym życiu. W VIVO! Kubenz zajmie powierzchnię prawie 100 m kw., debiutując jednocześnie ze swoją ofertą w mieście.

Vision Express to sieć salonów optycznych, działająca na terenie Polski od 1994 roku. W ciągu 20 lat działalności firma osiągnęła pozycję lidera w branży optycznej z ponad 170 salonami w całym kraju. W swoim najnowszym sklepie w Krośnie zaprezentuje swoją bogatą ofertę na powierzchni ok. 100 m kw.

SWISS to aktualnie ponad 110 butików z zegarkami i biżuterią zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych w Polsce. Kolejny, a zarazem pierwszy krośnieński sklep tej marki, zostanie otwarty się w VIVO!

Wyjątkowo cieszy nas fakt, że VIVO! Krosno otworzy swoje drzwi zdecydowanie wcześniej, niż zakładaliśmy oryginalnie. Do otwarcia zostało raptem dwa i pół miesiąca, co oznacza, że możemy rozpocząć oficjalne odliczanie – skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ. – W tej chwili finalizujemy ostatnie umowy z najemcami i zakładamy, że centrum będzie w pełni wynajęte w dniu otwarcia – dodała.

Oprócz wymienionych nowych marek, wśród najemców VIVO! Krosno, są także: H&M, Media Markt, Helios, CROPP, House, RESERVED, SiNSAY, FRAC, Pepco, SMYK, JYSK, Cosmedica, Apart, Deichmann, CCC, Grycan, Home&You, Martes Sport, Rossmann, Fenix, Maxi Moda, Travelplanet, Big Star, 4F, Evenement, Telepizza, Hebe, Q&Q, Smak Bar, KIK, Inmedio, Trendy, Tuptuś, Zibi, Sezam, Cross Jeans, Key Expert, Play, Santos, Yes, T-Mobile, Douglas, Keks, Vobis, Alle Beauty, Luppo Puppo (plac zabaw), Orange oraz Cyfrowy Polsat Plus.

Krośnieńska inwestycja jest prowadzona przez IMMOFINANZ wspólnie z partnerem, firmą Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85% IMMOFINANZ i 15% Acteeum).

źródło: materiały nadesłane

13-07-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.