VIVO! Krosno prawie w pełni wynajęte – wielkie otwarcie 29 września (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Pod koniec trzeciego kwartału, a nie jak zakładano do tej pory – w czwartym kwartale, inwestor IMMOFINANZ otworzy krośnieńskie centrum handlowe VIVO! Oficjalna data rozpoczęcia działalności VIVO! została ustalona na 29 września. Nowy obiekt handlowy z łącznie około 70-cioma sklepami zaprezentuje mieszkańcom miasta i okolic najnowocześniejszą i kompleksową ofertę zakupową. Do grona najemców VIVO! dołączyły w ostatnim czasie takie marki jak Kubenz, Vision Express czy SWISS.

Kubenz sygnuje klasyczną kolekcję odzieży męskiej. Jest marką polską, z wieloletnimi tradycjami, skierowaną do mężczyzn ceniących sobie wygodę i jakość w codziennym życiu. W VIVO! Kubenz zajmie powierzchnię prawie 100 m kw., debiutując jednocześnie ze swoją ofertą w mieście.

Vision Express to sieć salonów optycznych, działająca na terenie Polski od 1994 roku. W ciągu 20 lat działalności firma osiągnęła pozycję lidera w branży optycznej z ponad 170 salonami w całym kraju. W swoim najnowszym sklepie w Krośnie zaprezentuje swoją bogatą ofertę na powierzchni ok. 100 m kw.

SWISS to aktualnie ponad 110 butików z zegarkami i biżuterią zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych w Polsce. Kolejny, a zarazem pierwszy krośnieński sklep tej marki, zostanie otwarty się w VIVO!

Wyjątkowo cieszy nas fakt, że VIVO! Krosno otworzy swoje drzwi zdecydowanie wcześniej, niż zakładaliśmy oryginalnie. Do otwarcia zostało raptem dwa i pół miesiąca, co oznacza, że możemy rozpocząć oficjalne odliczanie – skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ. – W tej chwili finalizujemy ostatnie umowy z najemcami i zakładamy, że centrum będzie w pełni wynajęte w dniu otwarcia – dodała.

Oprócz wymienionych nowych marek, wśród najemców VIVO! Krosno, są także: H&M, Media Markt, Helios, CROPP, House, RESERVED, SiNSAY, FRAC, Pepco, SMYK, JYSK, Cosmedica, Apart, Deichmann, CCC, Grycan, Home&You, Martes Sport, Rossmann, Fenix, Maxi Moda, Travelplanet, Big Star, 4F, Evenement, Telepizza, Hebe, Q&Q, Smak Bar, KIK, Inmedio, Trendy, Tuptuś, Zibi, Sezam, Cross Jeans, Key Expert, Play, Santos, Yes, T-Mobile, Douglas, Keks, Vobis, Alle Beauty, Luppo Puppo (plac zabaw), Orange oraz Cyfrowy Polsat Plus.

Krośnieńska inwestycja jest prowadzona przez IMMOFINANZ wspólnie z partnerem, firmą Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85% IMMOFINANZ i 15% Acteeum).

źródło: materiały nadesłane

13-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)