REKLAMA

AKTUALIZACJA / UWAGA: Groźna stłuczka dwóch osobówek na ul. Tysiąclecia. Ruch wahadłowy (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Do groźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dzisiaj około godziny 17:00 na ul. Tysiąclecia w Krośnie. Wstępne ustalenia mówią, że kierowca opla wyjeżdżając z parkingu przy markecie i banku nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się peugeotowi i doprowadził do zderzenia. 49-letni kierowca peugeota został przewieziony do szpitala. Jeden pas jest wyłączony z ruchu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około 17:00 na ul. Tysiąclecia w Krośnie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że włączający się do ruchu 55-leni kierowca opla astry, który chciał wyjechać na ul. Tysiąclecia z parkingu przy markecie spożywczym i banku nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu w stronę skrzyżowania z ul. Naftową 49-letniemu kierowcy peugeota 206 i doprowadził do zderzenia.

W wyniku zdarzenia obrażeń doznał kierowca peugeota i został przewieziony do szpitala – relacjonuje aspirant Paweł Buczyński z KMP Krosno.

Na miejscu pracowali strażacy z PSP Krosno i OSP Białobrzegi. Konieczna była interwencja ratowników medycznych. Wciąż obecni są policjanci.

18:45
Trwa oczekiwanie na ustalenie obrażeń odniesionych przez kierowcę peugeota. Pierwsze wyniki badań pozwolą zakwalifikować to zdarzenie albo jako kolizję, albo wypadek.

Zablokowany jest jeden z pasów ruchu. Policjanci zorganizowali “wahadło”. Trudno stwierdzić ile czasu mogą potrwać utrudnienia.

foto: materiały nadesłane

09-08-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.