Uderzali i kopali starszego mężczyznę. Sprawcy w areszcie

09-11-2017

DRAGANOWA / PODKARPACIE. Policjanci ustalili i zatrzymali trzech młodych mężczyzn podejrzanych o pobicie 70-latka. Napastnicy uderzali i kopali go po całym ciele. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty.

Do zdarzenia doszło w ostatnią noc października w Draganowej. Tuż przed północą, dyżurny krośnieńskiej komendy został powiadomiony, że na teren jednej z prywatnych posesji wtargnęła grupa zamaskowanych osób, która uszkodziła zaparkowany samochód i pobiła 70-letniego mężczyznę.

Jak ustalono, poszkodowany mężczyzna był w odwiedzinach u swoich krewnych. W środku nocy usłyszał głośne krzyki i dźwięk tłuczonego szkła. Kiedy wybiegł na zewnątrz zamaskowani napastnicy przewrócili go na ziemię, uderzali i bili po całym ciele, po czym uciekli. 70-latek z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Dukielscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału kryminalnego krośnieńskiej komendy rozpoczęli poszukiwania sprawców. Po kilku godzinach zatrzymali 17-latka oraz jego dwóch 18-letnich kompanów, którzy mieli związek z tym zdarzeniem.

Młodzi mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Za pobicie grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP KrosnoKomentarzy: 4 do “Uderzali i kopali starszego mężczyznę. Sprawcy w areszcie”

  1. rolok says:

    karą powinno być pobicie i skopanie ich rodziców . Matkę i ojca . To by zobaczyli gówniarze

  2. rolok says:

    a dlaczego nie ujawnia się nazwisk tych przestępców ?? Dlaczego ?? Niech każdy wie kto to i skąd

  3. Jan says:

    Dawniej była kara, chłopi by ze wsi wzięli i załatwili temat

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.