MOSIR: Bursaki Team wygrywają Turniej Trójek Koszykarskich (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. W czwartek na obiektach sportowych MOSiR Krosno został rozegrany Turniej Trójek Koszykarskich. Zwyciężyła “Bursaki Team”, czyli Piotr Fornal, Remigiusz Krzysik, Marcin Miczek i Szymon Jaworski. 2. miejsce dla “Hokus Pokus, 3. dla “Wiecznie Spóźnieni”.

Po zaciętej rywalizacji siedmiu drużyn ( MDM, NEFRI, BURSAKI TEAM, NA JEDNO JASNE, WIECZNIE SPÓŹNIENI, HOKUS POKUS, JT TEAM) został wyłoniony zwycięzca oraz pozostali medaliści Turnieju:

1. miejsce  – BURSAKI TEAM /Fornal Piotr; Krzysik Remigiusz; Miczek Marcin; Jaworski Szymon/

2. miejsce – HOKUS POKUS /Fafuła Dominik; Salwa Grzegorz; Dereniowski Daniel; Surowaniec Tomasz/

3. miejsce – WIECZNIE SPÓŹNIENI /Kamiński Wiktor; Juszczyk Kacper; Twardzik Dawid; Gabański Paweł/

Za zajęcia miejsca 1-3 zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez  organizatora Turnieju- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie.

Mecze sędziowali: Sebastian Kamiński i Łukasz Pilecki.