Tragedia w lesie! Mężczyzna śmiertelnie przygnieciony przez ciągnik (FOTO)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W lesie między Beskiem a Łazami w powiecie krośnieńskim doszło do tragicznego zdarzenia. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

 

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 14.00 w lesie w Besku, w powiecie sanockim.

Mężczyzna jechał traktorem z przyczepą przez las. Kiedy zjeżdżał z góry stracił panowanie nad maszyną, która się wywróciła, nieszczęśliwie przygniatając mężczyznę – informuje mł. bryg. inż. Dariusz Gruszka, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Krośnie.

66-letniego mieszkańca powiatu krośnieńskiego nie udało się uratować. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności – dodaje asp. szt. Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej policji. Do zdarzenia doszło na styku powiatów sanockiego i krośnieńskiego. Na miejscu jako pierwsi interweniowali strażacy-ochotnicy z Posady Dolnej z gminy Rymanów.

Strażacy podnieśli pojazd przy pomocy poduszki pneumatycznej i wydobyli mężczyznę spod ciągnika. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Na miejscu pracują strażacy i policjanci.

 

W akcji ratunkowej brały udział służby: – OSP KSRG Posada Dolna – OSP KSRG Rymanów – JRG Krosno – SPPR Krosno – KP Rymanów – KMP Krosno – Prokuratura Rejonowa w Krośnie

 

foto: krosno112.pl

   

14-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline