REKLAMA

Tragedia w lesie! Mężczyzna śmiertelnie przygnieciony przez ciągnik (FOTO)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W lesie między Beskiem a Łazami w powiecie krośnieńskim doszło do tragicznego zdarzenia. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

 

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 14.00 w lesie w Besku, w powiecie sanockim.

Mężczyzna jechał traktorem z przyczepą przez las. Kiedy zjeżdżał z góry stracił panowanie nad maszyną, która się wywróciła, nieszczęśliwie przygniatając mężczyznę – informuje mł. bryg. inż. Dariusz Gruszka, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Krośnie.

66-letniego mieszkańca powiatu krośnieńskiego nie udało się uratować. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności – dodaje asp. szt. Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej policji. Do zdarzenia doszło na styku powiatów sanockiego i krośnieńskiego. Na miejscu jako pierwsi interweniowali strażacy-ochotnicy z Posady Dolnej z gminy Rymanów.

Strażacy podnieśli pojazd przy pomocy poduszki pneumatycznej i wydobyli mężczyznę spod ciągnika. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Na miejscu pracują strażacy i policjanci.

 

W akcji ratunkowej brały udział służby: – OSP KSRG Posada Dolna – OSP KSRG Rymanów – JRG Krosno – SPPR Krosno – KP Rymanów – KMP Krosno – Prokuratura Rejonowa w Krośnie

 

foto: krosno112.pl

   

14-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline