Tragedia w Iwoniczu. W wypadku zginął 19-latek (ZDJĘCIA)

17-10-2017

IWONICZ / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dziś w nocy w Iwoniczu. 21-letni kierujący audi zjechał z drogi, uderzył w betonowy przepust, po czym samochód dachował. Na skutek zdarzenia śmierć poniósł 19-letni pasażer.
Do zdarzenia doszło dziś około godz. 1.30 w nocy, na ulicy Floriańskiej w Iwoniczu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letni kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Następnie samochód uderzył w betonowy przepust, po czym dachował.

Samochodem podróżowało trzech młodych mężczyzn. Na miejscu zginął 19-letni pasażer audi. Jego rówieśnik z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. 21-letni kierujący został niegroźnie ranny.

21-latek był trzeźwy. Pobrano mu krew do badań na zawartość środków odurzających. Młody mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Przez około 3 godziny iwonicki odcinek drogi krajowej nr 28 był całkowicie zablokowany. Policjanci zorganizowali objazdy.

Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: KMP KrosnoJeden komentarz do “Tragedia w Iwoniczu. W wypadku zginął 19-latek (ZDJĘCIA)”

  1. inny says:

    życzę kierowcy 25 lat, tak na start, na zastanowienie się, tak dla innych młodych za kierownicą…, Oby moje dziecko nigdy z takim…(brak słów) nie znalazło się w samochodzie.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.