REKLAMA

Tragedia w centrum Jedlicza. Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych (ZDJĘCIA)

JEDLICZE / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków z udziałem pieszych, w których zginęły dwie osoby. Wczoraj kobieta została śmiertelnie potrącona na przejściu dla pieszych w centrum Jedlicza, natomiast dzisiaj rano w Jaszczwi, pod kołami ciężarówki zginął mężczyzna.

Do dwóch tragicznych zdarzeń z udziałem pieszych doszło w Jedliczu oraz Jaszczwi. Wczoraj około godz. 16, w rejonie jedlickiego rynku, na przejściu dla pieszych została potrącona kobieta przez osobowego volkswagena. Pomimo wysiłków lekarzy, jej życia nie udało się uratować. 25-letni kierujący passatem był trzeźwy.

Do drugiego tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 4, w miejscowości Jaszczew, gdzie ciężarowy man potrącił 42-letniego mężczyznę. Pomimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł. Przeprowadzone badanie wykazało, że kierujący ciężarówką był trzeźwy. Utrudnienia w ruchu na odcinku drogi krajowej nr 28, trwały ponad 4 godziny.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tych tragicznych wypadków.

źródło: KMP Krosno

27-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline