Takie rzeczy tylko w Bieszczadach! ZOBACZ korek… bieszczadzki (VIDEO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Ciekawy film z bieszczadzkich dróg opublikował dzisiaj Mirosław Piela, przewodnik turystyczny po mało znanych i trudno dostępnych rejonach z dala od dróg i szlaków w Bieszczadach. Przedstawiony został korek na jednej z bieszczadzkich dróg. Zobaczcie!

Film został nagrany wczoraj (5 lipca) na drodze relacji Dwernik-Berehy Górne. Bacowie wraz z owcami zmierzali do bacówki w Berehach Górnych.


Mirosław Piela

Mirosław Piela. Urodził się w Bieszczadach. Jako pasjonat poświęcił im większość swojego życia. Jest absolwentem Technikum Leśnego w Lesku. Główne zainteresowania to przyroda, fotografia, praca społeczna i właśnie góry. Ponadto Mirosław Piela jest Przewodnikiem Turystycznym po mało znanych i trudno dostępnych rejonach z dala od dróg i szlaków. Od dwóch kadencji piastuje funkcję radnego gminy Lutowiska. Jest sołtysem Zatwarnicy, w której mieszka. Częste wyprawy w Bieszczady pozwalają uwieczniać wyjątkowe krajobrazy i zjawiska zarówno poprzez materiały video jak i zdjęcia.


 


foto (2): screen z filmu

06-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)