REKLAMA

Szedł do lasu w kominiarce – doprowadził policjantów do plantacji konopi (ZDJĘCIA)

GMINA TARNOWIEC / PODKARPACIE. Policjanci z wydziału kryminalnego jasielskiej komendy zlikwidowali nielegalne uprawy konopi indyjskich. Łącznie zabezpieczyli 54 rośliny. Podczas prowadzonych działań zatrzymali 20-latka podejrzanego o ich uprawę.

Likwidacja nielegalnych upraw była wynikiem działań prowadzonych przez jasielskich policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Funkcjonariusze ustalili, że na terenie gminy Tarnowiec, w kompleksie leśnym może znajdować się plantacja konopi indyjskich.

W ubiegłą sobotę policjanci pojechali sprawdzić ten rejon. Około godziny 19, na terenie jednej z miejscowości w gminie Tarnowiec, zauważyli podejrzanego mężczyznę w kominiarce, który szedł w stronę kompleksu leśnego. Funkcjonariusze idąc za nim dotarli do nielegalnej uprawy konopi indyjskich. Młody mężczyzna trzymając w ręce worek na śmieci podszedł do krzewów, najprawdopodobniej chciał je wyciąć.

20-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci realizując czynności w tej sprawie, ujawnili jeszcze dwa miejsca, gdzie nielegalnie uprawiano rośliny. Łącznie zabezpieczyli 54 krzewy. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 20-latkowi zarzutu uprawy konopi indyjskich.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

pw

Źródło: KPP Jasło

26-07-2017


Komentarzy: 6 do “Szedł do lasu w kominiarce – doprowadził policjantów do plantacji konopi (ZDJĘCIA)”

 1. ehhh says:

  ehh, ostatnio cały kraj obiegają informacje o bohaterskich czynach policji zwizanych z lapaniem groźnych gangsterów jakich jak ten chłopaczek. Sezon niszczenia życia młodym rolnikom uważam za rozpoczęty!

 2. mat says:

  Teraz można bezpiecznie wyjść na ulicę! Serdecznie gratuluję policji bohaterskiego czynu!

 3. arek says:

  co za glupota policji za zioło będą scigac. już lepiej dopalaczami się zajmijcie to jest niebezpieczne. po Ziółek nikt jeszcze nie umarł. dobrze wiedzieć że sukcesem policji jest znalezienie gówniarza z paroma krzaczkamim świadczy to naprawdę o poziomie spraw którymi się zajmuja.

 4. Ththth says:

  Tu nie chodzi o to że posadził tylko o to że będzie ją sprzedawał nie odprowadzajac podatku i ot całą filozofia tego kraju jeżeli zalegalizuja to już nikomu to się nie będzie opłacało 🤔

 5. Trrrrr says:

  A może kolega podczas zbierania grzybów zauważył te rośliny i postanowił pójść i je ściąć żeby jacyś źli dilerzy nie handlowali tym?

 6. mat says:

  mat c**j ci w dupe

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.