Szczęśliwie zakończone poszukiwania zaginionej kobiety

KROSNO/ PODKARPACIE. Policjanci, strażacy, rodzina i mieszkańcy Jaślisk poszukiwali zaginioną 57-letnią kobietę, która wyszła wczoraj rano z domu w Jaśliskach. Tego samego dnia, przed godz. 16 w sąsiedniej miejscowości policjanci z Komisariatu Policji w Dukli odnaleźli wyziębioną kobietę.

Po godz.13 dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu mieszkanki Jaślisk. Kobieta wyszła z domu około godz. 6 w lekkim okryciu i do popołudnia nie powróciła. Zaniepokojona rodzinna zgłosiła ten fakt Policji, która rozpoczęła akcję poszukiwawczą. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Dukli oraz policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. W akcję zaangażowali się również strażacy z OSP Jaśliska i Posada Jaśliska, rodzina oraz mieszkańcy Jaślisk. W ramach poszukiwań rozpytano sąsiadów o zaginioną kobietę, przeszukano Górę Kamarka, okoliczne pola i zakrzaczenia.

Przed godz. 16, w sąsiedniej miejscowości, około 2 km od miejsca zamieszkania zaginionej policjanci odnaleźli kobietę. Była wyziębiona. Wezwany na miejsce zespół karetki pogotowia przewiózł ją do szpitala.

 

 

KMP Krosno

03-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)