REKLAMA

Szczęśliwie zakończone poszukiwania zaginionej kobiety

KROSNO/ PODKARPACIE. Policjanci, strażacy, rodzina i mieszkańcy Jaślisk poszukiwali zaginioną 57-letnią kobietę, która wyszła wczoraj rano z domu w Jaśliskach. Tego samego dnia, przed godz. 16 w sąsiedniej miejscowości policjanci z Komisariatu Policji w Dukli odnaleźli wyziębioną kobietę.

Po godz.13 dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu mieszkanki Jaślisk. Kobieta wyszła z domu około godz. 6 w lekkim okryciu i do popołudnia nie powróciła. Zaniepokojona rodzinna zgłosiła ten fakt Policji, która rozpoczęła akcję poszukiwawczą. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Dukli oraz policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. W akcję zaangażowali się również strażacy z OSP Jaśliska i Posada Jaśliska, rodzina oraz mieszkańcy Jaślisk. W ramach poszukiwań rozpytano sąsiadów o zaginioną kobietę, przeszukano Górę Kamarka, okoliczne pola i zakrzaczenia.

Przed godz. 16, w sąsiedniej miejscowości, około 2 km od miejsca zamieszkania zaginionej policjanci odnaleźli kobietę. Była wyziębiona. Wezwany na miejsce zespół karetki pogotowia przewiózł ją do szpitala.

 

 

KMP Krosno

03-01-2013
Poprzedni artykuł:
«


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.