Świetna druga połowa nie wystarczyła. “Szklany Team” przegrywa w Gdyni różnicą dwóch punktów

KROSNO / PODKARPACIE. Mimo wygranej 44:29 drugiej połowy spotkania z Asseco Gdynia, koszykarze Miasta Szkła Krosno wracają znad morza na tarczy. Fatalne wejście w mecz (I kwarta 19:37) sprawiło, że podopiecznym Kamila Piechuckiego zabrakło czasu na dogonienie rywala. Ostatecznie krośnianie ulegli różnicą dwóch punktów. Asseco – MSK 87:85.

Asseco Gdynia – Miasto Szkła Krosno 87:85 (37:19, 21:22, 15:18, 14:26)

MSK: Pinkston 23, Gaddefors 16, Jakóbczyk 14, Alexis 9, Grochowski 8, Oczkowicz 6, Mustapić 5, Lejasmeiers 0. Trener: Piechucki.