REKLAMA

Stracił panowanie nad pojazdem, dachował zatrzymując się na betonowym słupie. 19-latek pożegnał się z uprawnieniami (ZDJĘCIA)

OPACIE / PODKARPACIE. O dużym szczęściu mogą mówić uczestnicy zdarzenia drogowego w Opaciu. We wtorek około godziny 15, osobowy peugeot wypadł z drogi i dachował. Kierujący oraz dwie pasażerki zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala. Na szczęście nie doznali poważnych obrażeń.

We wtorek około godziny 15, do dyżurnego jasielskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze powiatowej w Opaciu. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego, którzy ustalali okoliczności i przebieg zdarzenia. Według wstępnych ustaleń kierujący osobowym peugeotem, 19-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn, jechał wraz z dwoma pasażerkami drogą powiatową z Jasła w kierunku Jabłonicy. W pewnym momencie w Opaciu, na zakręcie stracił panowanie nad samochodem i wypadł z drogi. Następnie samochód dachował zatrzymując się na betonowym słupie.

Kierujący oraz dwie pasażerki zostały przewiezione do jasielskiego szpitala. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie doznali poważnych obrażeń.

19-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami.

KPP Jasło/pw

27-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline