REKLAMA

Spotkanie z podróżnikiem – “Iran – bez polityki i stereotypów”

KROSNO / PODKARPACIE. Na zakończenie wiosennej edycji Krośnieńskich spotkań z podróżnikami gościć będziemy Bartłomieja Wadasa z prelekcją „Iran – bez polityki i stereotypów”.

To nie będzie prelekcja o wielkobudżetowej wyprawie, na którą trzeba poświęcić miesiące przygotowań i zasobny budżet. To kolejne wspomnienia z wyjazdu, na który może sobie pozwolić każdy rezerwując kilkanaście dni urlopu i budżet równowarty przeciętnym wczasom nad polskim morzem. Tym razem to była prawdziwa podróż w czasie (dosłownie i w przenośni). Celem podróży był otulony stereotypami i strachem Iran. Jednak podróż zaczęła się w niewyobrażalnie bogatym Dubaju, a zakończyła w kompletnie nieznanym, zaskakującym i pełnym “szklanych domów” – Baku.

Spotkanie odbędzie się 5 czerwca 2017 r. o godz. 18.00 w Piwnicy PodCieniami w Krośnie (Rynek 5). Organizatorem spotkań jest Muzeum Rzemiosła w Krośnie. Projekt realizowany jest przy pomocy finansowej Miasta Krosna.

materiały nadesłane

29-05-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.