Spotkanie z podróżnikiem – “Iran – bez polityki i stereotypów”

KROSNO / PODKARPACIE. Na zakończenie wiosennej edycji Krośnieńskich spotkań z podróżnikami gościć będziemy Bartłomieja Wadasa z prelekcją „Iran – bez polityki i stereotypów”.

To nie będzie prelekcja o wielkobudżetowej wyprawie, na którą trzeba poświęcić miesiące przygotowań i zasobny budżet. To kolejne wspomnienia z wyjazdu, na który może sobie pozwolić każdy rezerwując kilkanaście dni urlopu i budżet równowarty przeciętnym wczasom nad polskim morzem. Tym razem to była prawdziwa podróż w czasie (dosłownie i w przenośni). Celem podróży był otulony stereotypami i strachem Iran. Jednak podróż zaczęła się w niewyobrażalnie bogatym Dubaju, a zakończyła w kompletnie nieznanym, zaskakującym i pełnym “szklanych domów” – Baku.

Spotkanie odbędzie się 5 czerwca 2017 r. o godz. 18.00 w Piwnicy PodCieniami w Krośnie (Rynek 5). Organizatorem spotkań jest Muzeum Rzemiosła w Krośnie. Projekt realizowany jest przy pomocy finansowej Miasta Krosna.

materiały nadesłane

29-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline