REKLAMA

SPÓR O KRZYŻ: Inwestycja będzie kontynuowana. “Jeśli przesunięcie krzyża ma wpłynąć na naszą wiarę, to słabi z nas katolicy” (FILM, ZDJĘCIA)

|

SPÓR O KRZYŻ: Inwestycja będzie kontynuowana. “Jeśli przesunięcie krzyża ma wpłynąć na naszą wiarę, to słabi z nas katolicy” (FILM, ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Grupa ponad 50 mieszkańców Wróblików: Królewskiego i Szlacheckiego uczetsniczyła w nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Krośnieńskiego, zwołanej by poznać stanowisko radnych w sprawie kontynuacji inwestycji drogowej na linii Krosno – Targowiska – Wróblik Szlachecki oraz Wróblik Szlachecki – Ladzin. Konkretnie chodzi o kapliczkę z krzyżem umiejscowioną na środku skrzyżowania. Aby realizować nakreślone prace modernizujące trakt, należy przesunąć obiekt. To spotkało się ze sprzeciwem części mieszkańców. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów sesji.

Autor: Tomasz Sokołowski

Ostatecznie, rada przyjęła stanowisko popierające kontynuację realizacji inwestycji. Oznacza to, że krzyż zostanie przesunięty. Za głosowało 14 radnych, przeciw 3, a dwie osoby wstrzymały się od głosu.

ZOBACZ RETRANSMISJĘ SESJI – PUNKT DOTYCZĄCY KAPLICZKI WE WRÓBLIKU KRÓLEWSKIM

Transmisję na żywo z obrad zapewnił portal tvKrosno.pl

 

 

 

22-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline