SOBOTA: Utrudnienia w ruchu na drogach powiatu krośnieńskiego ze względu na 26. Rajd Rzeszowski

KROSNO / PODKARPACIE. Od 3 do 5 sierpnia, na terenie województwa podkarpackiego na drogach powiatów krośnieńskiego, strzyżowskiego, dębickiego, ropczycko-sędziszowskiego, odbędzie się XXVI Rzeszowski Rajd Samochodowy, Runda Rajdowych Mistrzostw Europy. W sobotę między godziną 8, a 17 rozegrany zostanie odcinek specjalny OS-7-10 Korczyna oraz OS 8-11 Wysoka. Nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem rajdu czuwać będą policjanci.

Organizatorem rajdu jest Automobilklub Rzeszowski.

W sobotę 5 sierpnia, na terenie powiatu krośnieńskiego odbędzie się 26. Rajd Rzeszowski – odcinki specjalne OS-7-10 Kroczyna oraz OS 8-11 Wysoka. Z uwagi na to, że ulice i wiele odcinków dróg zostanie wyłączona z ruchu, mogą wystąpić utrudnienia.

Start rajdu odcinka OS Korczyna nastąpi na DW 991 w miejscowości Czarnorzeki, na skrzyżowaniu DP nr 1962R, natomiast Meta w miejscowości Korczyna na skrzyżowaniu ul. Poprzecznej, Ogrodowej i Spokojnej.

Droga nr 991 relacji Krosno-Krasna, zablokowana będzie na odcinku Czarnorzeki-Korczyna. Zalecany objazd do Korczyny, od strony Rzeszowa: DK 19 przez Lutczę-Domaradz-Miejsce Piastowe, dalej DK 28, Miejsce Piastowe-Krosno-DW 991 Korczyna.


Start rajdu OS Wysoka nastąpi na drodze gminnej w miejscowości Bratkówka- przysiółek Wólka, dalej przez Rzepnik. Meta rajdu w miejscowości Brzeżanka na DP 1973R.

Z uwagi na lokalizację OS Wysoka na drogach powiatowych i gminnych na terenie powiatu krośnieńskiego dojazd do OS odbywa się bez ograniczeń zarówno od strony Krosna, jak i Rzeszowa. Utrudnień mogą spodziewać się okoliczni mieszkańcy miejscowości Rzepnik i Bratkówka – brak możliwości zorganizowania objazdu.

źródło: KMP Krosno

03-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline