REKLAMA

SOBOTA: Utrudnienia w ruchu na drogach powiatu krośnieńskiego ze względu na 26. Rajd Rzeszowski

KROSNO / PODKARPACIE. Od 3 do 5 sierpnia, na terenie województwa podkarpackiego na drogach powiatów krośnieńskiego, strzyżowskiego, dębickiego, ropczycko-sędziszowskiego, odbędzie się XXVI Rzeszowski Rajd Samochodowy, Runda Rajdowych Mistrzostw Europy. W sobotę między godziną 8, a 17 rozegrany zostanie odcinek specjalny OS-7-10 Korczyna oraz OS 8-11 Wysoka. Nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem rajdu czuwać będą policjanci.

Organizatorem rajdu jest Automobilklub Rzeszowski.

W sobotę 5 sierpnia, na terenie powiatu krośnieńskiego odbędzie się 26. Rajd Rzeszowski – odcinki specjalne OS-7-10 Kroczyna oraz OS 8-11 Wysoka. Z uwagi na to, że ulice i wiele odcinków dróg zostanie wyłączona z ruchu, mogą wystąpić utrudnienia.

Start rajdu odcinka OS Korczyna nastąpi na DW 991 w miejscowości Czarnorzeki, na skrzyżowaniu DP nr 1962R, natomiast Meta w miejscowości Korczyna na skrzyżowaniu ul. Poprzecznej, Ogrodowej i Spokojnej.

Droga nr 991 relacji Krosno-Krasna, zablokowana będzie na odcinku Czarnorzeki-Korczyna. Zalecany objazd do Korczyny, od strony Rzeszowa: DK 19 przez Lutczę-Domaradz-Miejsce Piastowe, dalej DK 28, Miejsce Piastowe-Krosno-DW 991 Korczyna.


Start rajdu OS Wysoka nastąpi na drodze gminnej w miejscowości Bratkówka- przysiółek Wólka, dalej przez Rzepnik. Meta rajdu w miejscowości Brzeżanka na DP 1973R.

Z uwagi na lokalizację OS Wysoka na drogach powiatowych i gminnych na terenie powiatu krośnieńskiego dojazd do OS odbywa się bez ograniczeń zarówno od strony Krosna, jak i Rzeszowa. Utrudnień mogą spodziewać się okoliczni mieszkańcy miejscowości Rzepnik i Bratkówka – brak możliwości zorganizowania objazdu.

źródło: KMP Krosno

03-08-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.