REKLAMA

Potrącił przechodnia i uciekł z miejsca wypadku. Mimo reanimacji 53-latek zmarł

POWIAT JASIELSKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj około godziny 13 w Trzcinicy. Na drodze krajowej nr 28, kierujący osobowym volkswagenem potrącił pieszego. Pomimo akcji reanimacyjnej życia mężczyzny nie udało się uratować. Kierujący odjechał, nie udzielając pomocy.

W środę około godz. 13, w Trzcinicy na drodze krajowej nr 28, kierujący volkswagenem potrącił 53-letniego mieszkańca gminy Jasło. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący jadąc w stronę Jasła, zjechał do osi jezdni, następnie częściowo na lewy pas po czym odbił w prawo i potrącił znajdującego się na poboczu mężczyznę. Kierowca nie udzielając pomocy odjechał z miejsca zdarzenia.

Mimo podjętej reanimacji, pieszego nie zdołano uratować. Na miejsce zdarzenia skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą wraz z technikiem kryminalistyki i prokuratorem. Funkcjonariusze prowadzą także czynności poszukiwawcze za sprawcą wypadku.

Ruch na drodze krajowej odbywał się wahadłowo.

pw

Z informacji, do których udało nam się dotrzeć wynika, że policja zatrzymała właściciela pojazdu, który brał udział w zdarzeniu. Był on trzeźwy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia, w tym wyjaśnianie powodu odjechania z miejsca wypadku. Wkrótce więcej informacji oraz zdjęcia.

źródło: KPP Jasło

03-08-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.