Rzucał kamieniami i cegłami w blok. 23-latek był pijany. Miał 2,2 promila

JASŁO / PODKARPACIE. 23-letni mieszkaniec Jasła odpowie za przestępstwo uszkodzenia mienia. Rzucając kamieniami i odłamkami cegieł w jeden z bloków w Jaśle, rozbił dwie szyby w drzwiach wejściowych do klatki schodowej, uszkodził zamek w drzwiach oraz zniszczył elewację bloku. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

W minioną niedzielę, po godz. 19, policyjny patrol został skierowany na ulicę Bednarską w Jaśle, gdzie według zgłoszenia nietrzeźwy mężczyzna głośno krzyczy i zakłóca porządek publiczny. Kiedy policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego dojechali na miejsce, zauważyli młodego mężczyznę, który rzucał kamieniami w jeden z pobliskich bloków. Funkcjonariusze podjęli interwencję i zatrzymali młodego wandala. 23-letni mieszkaniec Jasła, rzucając kamieniami i odłamkami cegieł w kierunku bloku, rozbił dwie szyby w drzwiach wejściowych do klatki schodowej, uszkodził zamek w drzwiach oraz zniszczył elewację bloku. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał 2,2 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze umieścili go w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu młody mieszkaniec Jasła został przesłuchany i usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Przyznał się do popełnionego przestępstwa, złożył wyjaśnienia i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

pw

źródło: KPP Jasło

20-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)