REKLAMA

Rzucał kamieniami i cegłami w blok. 23-latek był pijany. Miał 2,2 promila

JASŁO / PODKARPACIE. 23-letni mieszkaniec Jasła odpowie za przestępstwo uszkodzenia mienia. Rzucając kamieniami i odłamkami cegieł w jeden z bloków w Jaśle, rozbił dwie szyby w drzwiach wejściowych do klatki schodowej, uszkodził zamek w drzwiach oraz zniszczył elewację bloku. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

W minioną niedzielę, po godz. 19, policyjny patrol został skierowany na ulicę Bednarską w Jaśle, gdzie według zgłoszenia nietrzeźwy mężczyzna głośno krzyczy i zakłóca porządek publiczny. Kiedy policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego dojechali na miejsce, zauważyli młodego mężczyznę, który rzucał kamieniami w jeden z pobliskich bloków. Funkcjonariusze podjęli interwencję i zatrzymali młodego wandala. 23-letni mieszkaniec Jasła, rzucając kamieniami i odłamkami cegieł w kierunku bloku, rozbił dwie szyby w drzwiach wejściowych do klatki schodowej, uszkodził zamek w drzwiach oraz zniszczył elewację bloku. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał 2,2 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze umieścili go w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu młody mieszkaniec Jasła został przesłuchany i usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Przyznał się do popełnionego przestępstwa, złożył wyjaśnienia i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

pw

źródło: KPP Jasło

20-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline