REKLAMA

Rozprowadzali narkotyki dla pieniędzy

KROSNO/ PODKARPACIE. Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli zatrzymali pięciu mężczyzn, podejrzanych o udzielanie środków odurzających innym osobom. Podczas przesłuchania na komisariacie przyznali się do zarzucanego czynu. Grozi im kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Funkcjonariusze od miesiąca wykonywali czynności w sprawie dotyczącej rozprowadzania narkotyków na terenie powiatu krośnieńskiego przez grupę młodych osób. Policjanci weryfikowali zdobyte informacje i ustalili pięciu mężczyzn mogących mieć związek z nielegalnym handlem narkotykami. Przeszukali wytypowane mieszkania podejrzanych, w których ujawnili i zabezpieczyli wagi elektroniczne oraz woreczki strunowe z zawartością marihuany.

Po przeprowadzonych dalszych czynnościach policjanci ustalili szereg osób kupujących od handlarzy narkotyki.

Wszyscy mężczyźni w wieku od 20 do 32 lat trudniący się nielegalną sprzedażą używek usłyszeli zarzuty udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Wobec 20-latka, który był głównym dilerem grupy, zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

 

 

KMP Krosno

06-12-2012


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.