Rowerzystka zderzyła się z osobówką. Jej córkę śmigłowcem przetransportowano do Rzeszowa

ZARZECZE / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w Zarzeczu. W niedzielę po południu kierująca rowerem mieszkanka gminy Dębowiec, przewożąc w foteliku 4-letnią córkę, zderzyła się z samochodem osobowym. Kobieta z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala, jej 4-letnia córka została przetransportowana śmigłowcem do Wojewódzkiego Szpitala w Rzeszowie.

W niedzielę przed godziną 16, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w Zarzeczu. Ze zgłoszenia wynikało, że rowerzystka zderzyła się z samochodem osobowym. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 34-letnia mieszkanka gminy Dębowiec, jechała rowerem drogą powiatową relacji Łajsce – Zarzecze. W zamontowanym foteliku przewoziła swoją 4-letnią córkę. Zjeżdżając ze wzniesienia nie zdołała wyhamować przed skrzyżowaniem z drogą wojewódzką nr 992, w wyniku czego uderzyła w bok jadącego w kierunku Świerchowej osobowego renault.

Na skutek zdarzenia rowerzystka została przewieziona do jasielskiego szpitala, natomiast jej 4-letnia córka została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Rzeszowie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci na miejscu wypadku sporządzili dokumentację fotograficzną, wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz ustalili świadków. Dokładne okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło/pw

16-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)