REGION. Osobówka zderzyła się z tirem! (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Wola Komborska. W zderzeniu nissana z fordem i ciężarowym mercedesem, nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Przez kilkadziesiąt minut, ruch na tym odcinku drogi krajowej był utrudniony.

W sobotę około godz. 16.30, na odcinku drogi krajowej nr 19 w miejscowości Wola Komborska doszło do kolizji dwóch osobówek i tira. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 52-letni kierujący ciężarowym mercedesem, jadąc w kierunku Domaradza, w wyniku nieprawidłowego wyprzedzania, doprowadził do kolizji z nadjeżdżającym z przeciwka nissanem, na tył którego dodatkowo najechał ford.

W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Uczestnicy byli trzeźwi. Kierujący mercedesem oraz 64-letni kierowca forda, zostali ukarani mandatami. Na miejscu pracowali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. W czasie prowadzonych działań, ruch na tym odcinku drogi krajowej był utrudniony.

źródło: KMP Krosno

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Minister JANUSZ KOWALSKI na Podkarpaciu: Energia, której nie musimy sprowadzać z USA i Rosji (VIDEO, ZDJĘCIA)


grafika poglądowa


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


20-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)