Radiowóz w rowie. Policjant ukarany mandatem (ZDJĘCIA)

ZABŁOTCE / SANOK / PODKARPACIE. Znamy szczegóły zdarzenia z udziałem radiowozu sanockiej policji, do którego doszło dzisiaj rano w Zabłotcach na drodze krajowej nr 28. Jak się okazuje, funkcjonariusze podejmowali wtedy interwencję wobec kierującej, która nie dostosowała się do znaku poziomego. Kierujący radiowozem funkcjonariusz wjeżdżając na parking, wjechał na nieutwardzone podłoże, w wyniku czego radiowóz zsunął się do przydrożnego rowu. Kierujący pojazdem funkcjonariusz był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 8:30 na drodze krajowej nr 28 w Zabłotcach-Tuchorzu.

Policjanci ruchu drogowego jadąc oznakowanym radiowozem marki Kia, zauważyli jadący z naprzeciwka samochód marki Suzuki, którego kierująca nie zastosowała się do znaku P4 (linia podwójna ciągła). Policjanci włączyli sygnały uprzywilejowania i zawrócili w celu podjęcia kontroli drogowej. Jadąc zauważyli, że kierująca Suzuki skręciła w prawo na teren parkingu. Kierujący radiowozem funkcjonariusz wjeżdżając na parking, wjechał na nieutwardzone podłoże, w wyniku czego radiowóz zsunął się do przydrożnego rowu. Pojazd został nieznacznie uszkodzony. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Kierujący pojazdem funkcjonariusz był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym – informuje nas kom. Monika Hędrzak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.


foto (3): materiały nadesłane


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

26-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)