REKLAMA

Przedszkolaki odwiedziły policjantów (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Krośnieńską komendę odwiedziły przedszkolaki. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca policjantów, uczestniczyły w projekcji filmów animowanych dotyczących bezpiecznych zachowań oraz aktywnie zaangażowały się w konkurs plastyczny.

W środę siedzibę krośnieńskich policjantów odwiedziły dzieci z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia w Rymanowie Zdroju. Spotkanie zorganizowali funkcjonariusze Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii KMP Krosno – asp. sztab. Agnieszka Surmacz i mł. asp. Marcin Krówka przy współudziale podinsp. Zenona Stanisza z Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej komendy.

Dzieci obejrzały film animowany dotyczący bezpiecznych zachowań na drodze, w domu i na podwórku. Z zainteresowaniem wysłuchały pogadanki o codziennej pracy policjantów, w trakcie której miały możliwość przymierzenia wybranych elementów umundurowania funkcjonariuszy.

Mali goście aktywnie uczestniczyli w zorganizowanym konkursie plastycznym. Dzieci chętnie mówiły o tym, co zainteresowało je w byciu policjantem. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz policyjnego radiowozu, za kierownicą którego mógł usiąść każdy z przedszkolaków.

Źródło: KMP Krosno

19-05-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.