Przedszkolaki odwiedziły policjantów (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Krośnieńską komendę odwiedziły przedszkolaki. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca policjantów, uczestniczyły w projekcji filmów animowanych dotyczących bezpiecznych zachowań oraz aktywnie zaangażowały się w konkurs plastyczny.

W środę siedzibę krośnieńskich policjantów odwiedziły dzieci z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia w Rymanowie Zdroju. Spotkanie zorganizowali funkcjonariusze Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii KMP Krosno – asp. sztab. Agnieszka Surmacz i mł. asp. Marcin Krówka przy współudziale podinsp. Zenona Stanisza z Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej komendy.

Dzieci obejrzały film animowany dotyczący bezpiecznych zachowań na drodze, w domu i na podwórku. Z zainteresowaniem wysłuchały pogadanki o codziennej pracy policjantów, w trakcie której miały możliwość przymierzenia wybranych elementów umundurowania funkcjonariuszy.

Mali goście aktywnie uczestniczyli w zorganizowanym konkursie plastycznym. Dzieci chętnie mówiły o tym, co zainteresowało je w byciu policjantem. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz policyjnego radiowozu, za kierownicą którego mógł usiąść każdy z przedszkolaków.

Źródło: KMP Krosno

19-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)