PRZEDSIĘBIORCY: Sytuacja jest dramatyczna. Potrzebujemy realnej pomocy!

PODKARPACIE. – Sytuacja przedsiębiorców z każdym dniem staje się coraz bardziej dramatyczna – piszą w swoim apelu do władz wojewódzkich i centralnych przedsiębiorcy z Podkarpacia. Zwracają się do rządzących o podjęcie właściwych działań w zakresie rozwiązań legislacyjnych, które realnie wspomogą polskich przedsiębiorców.

zdjęcie poglądowe

STANOWISKO ORGANIZACJI PRZEDSIĘBIORCÓW PODKARPACIA W SPRAWIE DZIAŁAŃ WŁADZY W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ KORNOWIRUSA

Szanowni Państwo

Informujemy, iż w dniu dzisiejszym 23.03.2020. Przedstawiciele organizacji reprezentujących przedsiębiorców z Podkarpacia, w tym Loży Rzeszowskiej Business Centre Club, Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza”, Podkarpackiego Klubu Biznesu, Podkarpackiego Związku Pracodawców Lewiatan oraz Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie przyjęli wspólne stanowisko stanowiące wezwanie skierowane do władzy wykonawczej oraz ustawodawczej o niezwłoczne podjęcie właściwych działań w zakresie rozwiązań legislacyjnych, które realnie wspomogą polskich przedsiębiorców.

Stanowisko organizacji reprezentujących przedsiębiorców z Podkarpacia zostało przekazane na ręce: Pani Jadwigi Emilewicz – Ministra Rozwoju, Pani Ewy Leniart – Wojewody Podkarpackiego, Pani Elżbiety Witek – Marszałek Sejmu oraz Pana Tomasza Grodzkiego – Marszałka Senatu.

Wierzymy, iż przedstawione stanowisko organizacji reprezentujących podkarpackich przedsiębiorców jak i samych przedsiębiorców zostanie zauważone i uwzględnione.

Z poważaniem

Loża Rzeszowska BCC

zdjęcie poglądoweStanowisko organizacji reprezentujących przedsiębiorców Podkarpacia w sprawie podjęcia przez władze państwowe właściwych działań na rzecz przedsiębiorców w związku z epidemią koronowirusa

źródło: Red., materiały nadesłane

23-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)